Karkowski Kruszywa to nie tylko działalność biznesowa w branży kruszyw. Jesteśmy firmą, która bardzo chętnie wspiera różnorodne przedsięwzięcia społeczne. Najbardziej interesują nas sporty motorowe.

5597c3164f435d1bc2fbf99bab4e3ec8Kopalnia Karkowski Kruszywa – Łubienica gospodarzem Pucharu Europy w Cross Country 2011!

„Malownicze tereny żwirowni w Łubienicy (50km od Warszawy) według opinii środowiska są doskonałe do zorganizowania tego typu przedsięwzięcia. Organizatorzy mają nadzieję, że usytuowanie trasy wyścigu w centrum Polski zachęci setki motocyklistów i quadowców rangi polskiej i europejskiej do pojawiania się w majowy weekend na polu startowym.”

Źródło Eurosport Onet:

http://eurosport.onet.pl/motorowe/rajdy-terenowe/lubienica-gospodarzem-pucharu-europy-w-cross-country/vdph1

can_am_renegate_na_starcie_do_cross_countryKarkowski Kruszywa – Łubienica gospodarzem Mistrzostwo Polski Cross Country 2010!

"Pierwsza offroadowe przetarcie w tym sezonie za nami. Nikt nie spodziewał się takich tłumów zawodników. Najwyraźniej połączenie dwóch dyscyplin sprzyja ich rozwojowi - na pewno sprzyja rozwojowi Cross Country. Tak, impreza odbywająca się w okolicach Pułtuska była łączonymi rundami Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w Rajdach Enduro oraz w Cross Country." 

Źródło Ścigacz.pl

http://www.scigacz.pl/MP,Cross,Country,Lubienica,2010,12398.html

Wielka prezentacja nowej ciężarówki Volvo FMX – gospodarzem Karkowski KruszywaSerock_2_758x228

"Operatorzy Volvo z demo center w Eskilstunie zaprezentowali pełen program, w którym wzięły udział maszyny ze wszystkich linii produktu Volvo – od maszyn kopaktowych, przez drogowe, kończąc na ciężkich maszynach produkcyjnych. Nie mogło oczywiście zabraknąć wozidła przegubowego Volvo A30E, które prezentowane było podczas pokonywania na pierwszy rzut oka – nieprzejezdnego błota."

Źródło Volvoce.com

http://www.volvoce.com/dealers/pl-pl/Volvo/newsmedia/events/Pokazowy_wrzesien_Volvo_c/Pages/pokaz_Eko-Sand_p.aspx